Yorum yapılmamış

Harvey Weinstein’in corona virüs şüphesiyle gözlem altında

harvey-weinstein’in-corona-virus-suphesiyle-gozlem-altinda

ABD’de mart ayında hapis cezasına çarptırılan eski Hollywood yapımcısı Harvey Weinstein’in hapishanede hastalandığı ve gözlem altında olduğu açıklandı.

Tecavüz ve cinsel saldırı suçlarından 23 yıl hapis cezasına çarptırılan Harvey Weinstein‘ın corona virüse yakalandığı iddia edildi.

“DOĞRULAYAMAM”

Bunun üzerine açıklama yapan New York Wende Hapishanesi sözcüsü, Weinstein’in hastalığına ilişkin bilgi vermedi ve “Corona virüs testinin pozitif çıktığını ne doğrulayabilirim ne de yalanlayabilirim” dedi.

“ATEŞİ VAR”

Bir temsilcisi de Press Association haber ajansına Weinstein’in ateşi olduğunu söyledi.

RİSKLİ GRUPTA

68 yaşındaki Weinstein’in yaşı, kilosu, yüksek tansiyon ve kalp rahatsızlığı nedeniyle corona virüs açısından riskli grupta olduğu belirtiliyor. Hapishane sözcüsü hastalık belirtileri gösteren mahkumların hemen tecrit edildiğini ve test yapıldığını söyledi.

DAHA ÖNCE ATLATTI

Ancak bu Harvey Weinstein’ın corona virüse yakalanmasıyla ilgili ilk iddia değil. Daha önce de Reuters, bir hapishane yetkilisine dayandırdığı haberde Hollywood yapımcısının virüse yakalandığı açıklamıştı. Hatta Weinstein Daily Mail’e konuşan bir yakını, hayatta kalmasını şaşkınlıkla karşıladıklarını dile getirerek, “Test sonucu pozitif çıktıktan sonra onunla temasa geçemedik, çünkü tecrit edildi ve karantina altına alındı. Ateşi ve öksürüğü vardı. Normalde de çok sağlıklı değildi. Dürüst olmak gerekirse, çok endişeliydim. Bunu bu şekilde atlattığına inanamıyorum. Kesinlikle bunun onun sonu olacağını düşünüyordum” demişti.

140 YIL HAPSİ GÜNDEMDE

11 Aralık’ta Weinstein’in Los Angeles’a nakli için bir duruşma yapılacak. Harvey Weinstein’in suçlu bulunması halinde toplam 140 yıla kadar daha hapis cezası alabileceği belirtiliyor.

Babil final bölümü fragmanı

ev dışı tüketim gıda toptan gıda

Bu Haberleri Kaçırmayın

Benzer Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü