Yorum yapılmamış

Günlük burç yorumları – 17 Ocak 2021

gunluk-burc-yorumlari-–-17-ocak-2021

Astrolog Murat İpek’ten 17 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Uranüs çarpmaya devam ediyor
Her ne kadar sakin sessiz bir günmüş gibi görünse de gökyüzü için için kaynamakta. Bugün ani hareketlerden uzak durmak gerek.
(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
Koç
Bugün özellikle yakın çevreniz, arkadaşlarınız kardeşlerinizle yanlış anlaşılmalara açık bir gün. O nedenle iyi dinleyin. Beyin, mide fark etmez her türlü zehirlenmeye dikkat edin olur mu?
Boğa
Bugün 11 burcun olduğu gibi sizin de kafanız biraz bulutlu. Olur olmadık insanlara abuk sabuk sözler vermeyin, sonra “A, ben mi dedim ah, sen yanlış anladın kuzum!” diye kıvırmaya çalışır bulursunuz kendinizi.
İkizler
Eh, yani İkizler! Öyle statü, ün, şöhret, hayat amacınız için eylem alınacak bir gün değil. Hayal kurun, daha güzel bir gelecek düşleyin ama radikal bir harekette bulunmamanızda fayda var, sonra olur tabi.
Yengeç
Planlı programlı bir gün geçirmeyi bırakın bir kenara. Sizin Ay bugün hangi alemde bilinmez dolanıp duruyor. En güzeli siz bugün kendinizi vurun yollara. Olmuyorsa tatil broşürlerine bakın.
Aslan
Bugün kendinizi ruhunuzu korumanın gereken bir gün. İş konuları, aile, anne, baba, çoluk çocuk her konu önünüze büyüyerek gelebilir, çok fazla dikkate almazsanız daha huzurlu bir gün geçirirsiniz.
Başak
İkili ilişkiler konusunda, ikilemler içinde kalmanız çok muhtemel. O nedenle özellikle ortaklık veya birlikte yapılacak bir iş önünüze gelirse hemen fikir beyan etmeyin. Sağlıklı olmayabilir bu.
Terazi
Tamam pazar, evet şöyle güzel bir kahvaltı hoş olur ama, silip süpürmeyin sofrayı. Bugün yediklerinize içtiklerinize dikkat etmenizde fayda var. Sağlık konusunda dikkatli olun biraz.
Akrep
Bugün yapmamanız gereken bir şey varsa o da sevgilinizle hayal kurmak olsun. Evli çocuklular zaten eşleriyle oturup hayal kuracak halleri mi kaldı? Bu arada yaşça sizden küçüklerle takışmamaya bakın.
Yay
Bugün anne, babanız veya büyüklerinizle konuşurken dikkatli olmanızda fayda var. Zira konuşulan her şey hava da kalabilir. O nedenle önemli konularda konuşmamaya gayret edin.
Oğlak
Bugün bir yerlere mesaj, mail atacaksanız dikkat! İletişimde dağınık olabilirsiniz o nedenle siz bugün bulmaca çözün, sudoku oynayın, çevreyle çok da muhatap olmayın derim.
Kova
İternet alışveriş sitelerinden veya AVM lerinden uzak durmanız gereken bir gün. Şimdi usulca o almak istediğiniz kazağı unutun ve  kendinize bir kahve yapıp fal bakın.
Balık
Hayrola balıklar, bugün kendinize bile fazlasınız galiba. Yapmayın öyle şeyler. Kafanızı toplayın diyeceğim ama… Ya da bırakın dağınık kalsın. Biz sizi böyle daha çok seviyoruz.

ev dışı tüketim gıda toptan gıda

Bu Haberleri Kaçırmayın
Yaşam
,

Benzer Haberler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Menü